DIVE LAND BAZA NURKOWA W HELU

 

 

Powstaliśmy w 2011 r., aby promować nurkowanie jako doskonały sposób spędzania wolnego czasu. 

 

Potrzeby ludzkie są zróżnicowane i każdy ma swoje wymagania, dlatego oferujemy indywidualne podejście do każdego, kto ma ochotę razem z nami odkrywać podwodny świat. Chcielibyśmy żeby każdy zainteresowany odnalazł w nurkowaniu coś dla siebie, własne miejsce w podwodnym świecie.

 

Proponujemy wspólną zabawę oraz sposób na miłe i bezpieczne spędzanie czasu pod bacznym okiem wykwalifikowanej ekipy Dive Land. Dokładamy starań, aby Wasze obcowanie ze środowiskiem wodnym było bezpieczne i przyjemne.

 

Zapraszamy na wspólne nurkowanie, na szkolenia i kursy nurkowe oraz do współpracy z naszym zespołem. Postaramy się spełnić Wasze najskrytsze podwodne marzenia.

   

 

 

Cała ekipa Dive Land jest do waszej dyspozycji.
 

 

Kamil Stankiewicz (Badyl) 

Ojciec-założyciel  Dive Land. Z jego inicjatywy powstała całoroczna Baza Nurkowa w Helu. Odpowiada za kierunek rozwoju bazy oraz jest twórcą wszystkich idei, które nam przyświecają. Poza tym, jako głównodowodzący, odpowiada za Was pod kątem nie tylko nurkowym, ale również logistycznym oraz instruktorskim. Ma na koncie setki nurkowań oraz ukończonych szkoleń instruktorskich. Jest doświadczonym nurkiem II klasy, instruktorem płetwonurkowania SSI, CMAS, M2, TSA. Ratownikiem WOPR i jest Kapitanem Jachtowym. Nurkuje od 2000 roku.

  

Katarzyna Kaczor (Kaśka) 

Współwłaścicielka, prawa ręka Badyla i managerka Dive Land. To właśnie ona odpowiada za sprawy marketingowe Dive Land. Na koncie ma dziesiątki godzin spędzonych pod wodą, nurkuje rekreacyjnie. Jest Nurkiem PE, posiada również Patent Morskiego Sternika Motorowodnego. Nurkuje od 2018 roku.
  

Paweł Golik (Szczur) 

Barwna postać i osobowość. Jego wiedza w zakresie nurkowania, ale również i tematyka związana z II wojną światową i historią wraków Bałtyckich,  powala na kolana nie jednego znawcę. Nurkuje od 1976 roku, jest Instruktorem Płetwonurkowania federacji takich jak: PADI IDC STAFF INSTRUKTOR, CMAS M2. Szczur to również nurek I Klasy, Instruktor Ratownictwa WOPR oraz Instruktor motorowodny.

 

Bartosz Słaboń 

Jest znanym i cenionym Instruktorem OWI, Extended Range i sidemount w federacji SSI. Nurkuje od 2011 roku i jest stałym członkiem ekipy Dive Land. Pełen ciekawych pomysłów i oaza spokoju. Perfekcjonista w każdym calu. Bartek, oprócz uprawnień instruktorskich posiada również, Patent Sternika Motorowodnego. Nurkuje w backmount, jak i w sidemount.

Mariusz Grygowski (Gryga)

To on wypływa z Wami na wraki od strony zatoki. Doskonale zna każdą pozycję wraków pod wodą i dba o Wasze bezpieczeństwo podczas wypłynięć. Wiecznie uśmiechnięty i pomocny. Zadba o każdy szczegół — również o wodę, której zwykle zapominacie szykując się na wypłynięcia. Posiada patent Morskiego Sternika Motorowodnego.

Piotr Barczuk (Pepsio)

Wiecznie uśmiechnięty i z dużym dystansem do samego siebie. Piotrek to sprawdzony w bojach Kapitan Jachtowy. To dzięki jego umiejętnościom zawsze bezpiecznie wracamy z otwartego morza, gdzie leży niezliczona ilość wraków, których większość pozycji ma zapisane w pamięci.

Maksymilian Sikora (Max) 

Młoda krew w Dive Land. Nurkuje od 2022 roku. Max jest nurkiem Advanced Adventurer federacji SSI. Chętny do pomocy, gotowy do działania. Posiada patent Morskiego Sternika Motorowodnego. Prężnie wspiera Piotrka podczas wypraw w morze.

 

 

 

Igor Bugała

To właśnie on bije wasze butle podczas wypłynięć w morze oraz na bazie. Dba o wasz sprzęt, aby nie zmókł, gdy wieszacie skafandry i idziecie na obiad. Jest niezastąpiony w funkcjonowaniu bazy. Nurkuje od 2020 roku, jest nurkiem P2 CMAS, posiada patent Morskiego Sternika Motorowodnego.

Dariusz Fajfer (Daro)

Znają się z Badylem od ponad 30 lat to historia, która zatoczyła koło. Nurkuje od 2010 roku w 100 % wychowanek Bazy Dive Land. Wraki zatoki zna jak własną kieszeń to właśnie na niego zawsze czekacie podczas wypłynięć na łodzi, lubi długie ekspozycje pod wodą. Jest nurkiem P2 CMAS, czynnym Ratownikiem WOPR, Instruktorem Nauki Pływania i Trenerem Pływania Sportowego, posiada również patent Sternika Motorowodnego. Nurkuje zarówno w backmount, jak i w sidemount. To on odpowiada za szatę graficzną naszego FB w okresie letnim.

 

© 2023 - DIVE LAND, HEL