fb
Nauka pływania

Zapraszamy wszystkich na naukę pływania! Współpracujemy ze wspaniałą i doświadczoną instruktorką!
Poniżej parę słów od Ani...

Nazywam się Anna Pochwalska i jestem wykwalifikowanym instruktorem sportu w pływaniu. Już od dzieciństwa marzyłam o tym by woda stała się dla mnie przyjaznym środowiskiem, które sprzyja rozwojowi osobistemu i dobrej zabawie. Z tego względu już od 7 roku życia rozpoczęłam intensywną naukę pływania. Początkowo na basenie KKS Polonia w Warszawie, później w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie trenowałam również skoki do wody oraz pływanie synchroniczne.

W tym okresie wielokrotnie zdobywałam czołowe miejsca na zawodach pływackich, również tych ogólnopolskich. Moimi koronnymi konkurencjami były style: motylkowy i grzbietowy.
Po szkole średniej zdecydowałam się na studia w Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na Wydziale Wychowania Fizycznego. Tam pogłębiłam swoją praktyczną znajomość technik pływania o szeroką wiedzę teoretyczną dotyczącą tej dziedziny sportu. Dodatkowo posiadam otrzymany po ukończeniu specjalistycznego kursu tytuł instruktora sportu uprawniający do prowadzenia zajęć z nauki pływania.

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na doskonalenie umiejętności pływania oraz aktywnemu spędzaniu wolnego czasu, założyłam i z sukcesem prowadzę profesjonalną szkołę pływania i wodnego aerobiku. Moje zajęcia skierowane są do wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć swoje pływackie umiejętności lub nauczyć się podstaw aqua aerobiku. Z moich zajęć korzystają nie tylko osoby dojrzałe, ale także młodzież, małe dzieci i niemowlęta. Prowadzę również ćwiczenia z osobami niepełnosprawnymi, kobietami w ciąży oraz osobami starszymi. Podczas zajęć często wykorzystuję elementy rehabilitacji wodnej.
Zajęcia prowadzone są na basenie Zespołu Szkół Samochodowych nr 2 w Warszawie (link do strony szkoły). Ale istnieje również możliwość zamówienia indywidualnych zajęć na innych kąpieliskach Stolicy.

 

 Anna Pochwalska
tel.: 0 607 092 131
e-mail: anna.pochwalska@basen.edu.pl

 

Prowadzimy również zapisy na nurkowe zajęcia basenowe, na pływalni "POLONIA" ul. Konwiktorska 6.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt pod nr. tel. 794-000-470 lub na andres e-mail: diveland@o2.pl